Logo dla sklepu internetowego

Home|Produkt|Logo dla sklepu internetowego
Wybierz kategorie:
499,00  NETTO 613,77  BRUTTO

Opis

Logo Twojej firmy, coś co wyróżnia Cię spośród tysięcy innych firm w internecie. Czy posiadasz już swoje logo? Jeżeli nie, to chętnie je dla Ciebie wykonamy!

Dzięki indywidualnemu logotypowi Twój sklep będzie wyglądał bardziej profesjonalnie, a to na pewno przełoży się na lepsze wyniki Twojej firmy!

Swoje własne, profesjonalne logo możesz mieć już za 399 zł netto! To Twoja szansa na to, by zaistnieć w sieci i aby klienci kojarzyli Cię dzięki indywidualnemu logo!

 

Po wybraniu usługi prosimy wysłać do nas informacje:

  • Co miało by się znaleźć w projekcie logo (jakieś zdjęcia, napisy itd.)
  • Jeżeli masz jakieś materiały (zdjęcia, grafika) to wyślij nam je
  • Wyślij do nas ok. 5 linków do stron w Internecie, w których podobają Ci się logotypy na stronie, abyśmy na tej podstawie dokładnie zrozumieli o co dokładnie Ci chodzi, nasz grafik będzie mógł łatwiej dopasować projekt do Twoich wymagań

Te wszystkie informacje wyślij do nas na adres e-mail: info@sstore.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy »

Usługa wykonania logo dla sklepu lub strony www jest wykonywana w programach graficznych a samo logo jest dostarczane klientowi w plikach .png lub .jpg ( również na życzenie w wersji roboczej, np .psd ). Jeżeli potrzebujesz logo dla potrzeb wydruków i twoja drukarnia potrzebuje logo wykonane w wektorach, napisz do nas w sprawie wyceny takiej usługi na e-mail: info@sstore.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy »

Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Możesz do nas napisać na adres info@sstore.pl.