KAMPANIE PRODUKTOWE GOOGLE ADS – STWORZENIE, ANALIZY, OPTYMALIZACJA I OPIEKA PRZEZ 12 M-SCY!

Home|Produkt|KAMPANIE PRODUKTOWE GOOGLE ADS – STWORZENIE, ANALIZY, OPTYMALIZACJA I OPIEKA PRZEZ 12 M-SCY!

Opis

KAMPANIE PRODUKTOWE GOOGLE ADS: STWORZENIE PROFESJONALENJ KAMPANII DLA TWOJEGO SKLEPU INTERNETOWEGO, DODANIE PRODUKTÓW, USTAWIENIE ORAZ NAJLEPSZA OPTYMALIZACJA, ANALIZACY I OPIEKA SPECJALISTÓW PRZEZ 12 M-SCY!

 

Podobnie jak reklamy na Instagramie , reklamy Google Shopping, znane również jako Kampanie Produktowe (PLA) to typ reklamy przeznaczony dla sklepów internetowych; po kliknięciu w reklamę produktu, użytkownik zostanie przekierowany bezpośrednio na stronę tego produktu.

Kampanie Produktowe Google Ads są prezentowane jako produkty ze zdjęciami, nazwami, cenami i nazwami firm/sprzedawców, u góry wyników wyszukiwania Google, gdy użytkownicy szukają takiego produktu. Dodatkowo mogą pojawić się w nich informacje o procentowej wartości aktualnego rabatu oraz o koszcie wysyłki. Kampanie Produktowe Google Ads powinny być traktowane jako dodatkowy kanał marketingowy z bardzo dużym potencjałem dla sklepu internetowego. Kampanie Produktowe mają współczynnik konwersji o około 40% wyższy niż standardowe reklamy tekstowe i są w stanie znacząco zwiększyć ruch oraz sprzedaż w Twoim e-sklepie.

 

Prowadzenie kampanii produktowych w wyszukiwarce Google daje wiele korzyści dla sklepu internetowego, w tym:

 1. Zwiększona widoczność: Kampanie produktowe w Google pozwalają na dotarcie do szerokiej publiczności. Twoje produkty mogą pojawiać się na górze wyników wyszukiwania, co zwiększa szansę na ich zauważenie przez potencjalnych klientów.
 2. Docieranie do odpowiedniej grupy docelowej: Google umożliwia precyzyjne targetowanie reklam, co oznacza, że możesz dotrzeć do osób zainteresowanych konkretnym produktem lub usługą.
 3. Analiza i optymalizacja kampanii: Narzędzia Google pozwalają na śledzenie wyników kampanii, dzięki czemu możesz analizować efektywność swoich działań i optymalizować je dla lepszych wyników.
 4. Elastyczność budżetowa: Możesz kontrolować wydatki na kampanie, ustalając dzienny lub miesięczny budżet, co sprawia, że strategia ta jest dostępna dla firm o różnych możliwościach finansowych.

Prowadzenie kampanii w Google nie jest jednak proste i wymaga pewnej wiedzy i doświadczenia. Dlatego warto zainteresować się profesjonalną pomocą, taką jak oferuje eBiznes.pl. Nasza usługa obejmuje tworzenie, zarządzanie i optymalizację kampanii, co jest kluczowe dla osiągnięcia maksymalnej efektywności i ROI (zwrotu z inwestycji). Z naszym doświadczeniem i ekspertyzą, możesz skupić się na prowadzeniu swojego biznesu, mając pewność, że Twoje kampanie są w dobrych rękach.

 

 

 

Prezentacja produktów z twojego sklepu internetowego w Google Shopping

Twoje produkty ze sklepu internetowego będą wyświetlane nie tylko w wynikach wyszukiwania Google, ale także będą promowane w ramach usługi Google Shopping, co zwiększa ich widoczność i dostępność dla potencjalnych klientów.

Google Shopping, dostępne pod adresem shopping.google.com, to zaawansowana platforma e-commerce, która umożliwia użytkownikom nie tylko porównywanie cen, ale także przeglądanie i zakup produktów z różnych kategorii. Ta platforma ułatwia klientom znalezienie najlepszych ofert online, oferując jednocześnie intuicyjny interfejs i szeroki zakres opcji wyszukiwania.

Dla sprzedawców, Google Shopping stanowi potężne narzędzie do promocji produktów, zapewniając im większą widoczność wśród potencjalnych klientów. Umożliwia im także skuteczniejsze docieranie do odpowiedniej grupy docelowej poprzez wyświetlanie ich produktów w odpowiednich wynikach wyszukiwania. W ten sposób, Google Shopping tworzy most łączący sprzedawców i konsumentów, co sprzyja zwiększeniu sprzedaży i poprawie doświadczenia zakupowego dla użytkowników.

 

 

 

 

W ramach usługi eBiznes.pl:

 • Specjaliści z eBiznes.pl utworzą dla Ciebie profesjonalną kampanię produktową, ponieważ posiadamy odpowiednią wiedzę o narzędziach reklamowych, dzięki 16 letniemu doświadczeniu oraz regularnym szkoleniom;
 • Regularnie weryfikujemy skuteczność przyjętej strategii i dostosowujemy ustawienia kampanii dla lepszego efektu;
 • Szczegółowo raportujemy efekty naszej pracy i na bieżąco optymalizujemy kampanię – Ty zyskujesz więcej, płacąc mniej i osiągając lepsze efekty sprzedaży;
 • Oferujemy wsparcie merytoryczne, doradzamy najlepsze dla założonych celów miejsca zamieszczania reklam i metody ich kierowania;
 • Pomożemy ustalić optymalne stawki oraz budżet dzienny dla Twoich kampanii i reklam – Ty zaoszczędzisz znowu dodatkową kasę, a bez odpowiedniego doświadczenie nie jesteś w stanie tego osiągnąć samemu;
 • Twoje reklamy będą mogły pojawiać się w sekcji Zakupy w wyszukiwarce Google;
 • Twoje reklamy będą mogły pojawiać się obok wyników wyszukiwania (płatnych i bezpłatnych) oraz w sieci reklamowej Google, w tym na YouTube, Gmail oraz Google Discover;
 • Dodatkowo otrzymasz od nas 10% upustu dla pozycjonowania w wyszukiwarce Google  – połączenie tych dwóch usług podwoi Twoje szanse na sukces oraz zwiększy jeszcze bardziej Twoją sprzedaż!

 

 

 

 

Ile to kosztuje?

Nasza firma pobiera opłatę za wszystkie usługi wymienione powyżej, dzięki temu zaoszczędzisz wiele kasy oraz czasu, a efekty będą znacznie większe od tych, gdybyś chciał(a) samemu to zrobić!

Aby kampanie produktowe oraz Twoje reklamy były widoczne oraz przynosiły zamierzone efekty, musisz zasilić swoje konto w Google – płacisz tylko za efekty, gdy klient wybierze reklamę Twojego produktu i przejdzie do strony Twojego e-sklepu!

Tak jak w przypadku innych formatów, reklamy produktowe biorą udział w aukcji reklam. Opłaty są naliczane za koszt kliknięcia (CPC), czyli za każde kliknięcie reklamy. Naliczane są więc opłaty jedynie wtedy, gdy użytkownik kliknie reklamę, która prowadzi do strony docelowej w Twoim sklepie internetowym. Więcej informacji o określaniu stawek CPC

 • Podczas tworzenia kampanii produktowej można zdecydować, ile ma się zamiar płacić za każde kliknięcie.
 • Zapłacisz tylko minimalną stawkę wymaganą do przebicia pozycji reklamy poniżej Twojej, więc często jest to kwota niższa od ustawionej maksymalnej stawki.
 • Dodatkowo otrzymasz od eBiznes.pl 10% upustu dla pozycjonowania w wyszukiwarce Google  – połączenie tych dwóch usług podwoi Twoje szanse na sukces oraz zwiększy jeszcze bardziej Twoją sprzedaż!
 • Otrzymasz również od Google 1200 zł na nową kampanię reklamową – oferta dostępna tylko dla reklamodawców, którzy utworzą nowe konto Google Ads, ważna do wyczerpania puli, więcej szczegółów na stronie.

 

 

 

Masz dodatkowe pytania?

Napisz do nas.