Założenie sklepu na Facebooku

Home|Produkt|Założenie sklepu na Facebooku
499,00  NETTO 613,77  BRUTTO

  Opis

  Usługa utworzenia sklepu na Facebooku

  Czy zastanawiałeś się nad założeniem sklepu na Facebooku?

  Facebook pozwala dodać sekcję – zakładkę – Sklepu do Twojej strony firmowej na Facebooku. Dzięki zakładce Sklep, gdy klient zainteresuje się jakimś produktem w Twoim sklepie na Facebooku, klikając w przycisk „zapłać w witrynie”, zostanie przekierowany bezpośrednio na kartę wybranego produktu w Twoim sklepie internetowym i tam będzie mógł sfinalizować swój zakup.

   

  Aby założyć sklep na Facebooku, musisz mieć własny sklep internetowy, np. założony na platformie do zakładania i prowadzenia sklepów SKLEPYWWW.PL.

  Jeżeli nie masz jeszcze własnego e-sklepu, załóż go w 2 minuty i przetestuj bezpłatnie, bez zobowiązań!

   

  W ramach tej usługi proponujemy Ci założenie sklepu na Facebooku.
  Jeżeli nie masz strony firmowej na Facebooku to także ją za Ciebie stworzymy oraz również utworzymy dla Ciebie Menadżera firmy, który jest niezbędny aby automatycznie dodać do sklepu na Facebooku, produkty z Twojego sklepu internetowego.

   

  Uwaga!

  Aby uruchomić sklep na Facebooku musisz posiadać własny sklep internetowy pracujący na platformie sklepywww.pl lub e-sklepy.pl oraz mieć kupiony certyfikat SSL dla sklepu internetowego –  jest to wymóg Facebook-a.

  Po zamówieniu i opłaceniu usługi wyślij do nas dane do swojego konta na Facebooku. Konto powinno być aktywne i potwierdzone.

  Możesz również samemu utworzyć sklep na Facebooku, zgodnie z tą instrukcją.

  Masz pytania, napisz do nas.