Podłączenie nowej hurtowni do sklepu

Home|Produkt|Podłączenie nowej hurtowni do sklepu
Wybierz kategorie:
249,00  NETTO 306,27  BRUTTO

Opis

Usługa podłączenia nowej hurtowni do sklepu internetowego.

Usługa dotyczy podłączenia do sklepu internetowego nowej hurtowni, której nie ma na naszej liście podłączonych już wcześniej hurtowni.

Jeżeli hurtownia udostępnia swoją ofertę w postaci standardowych, gotowych plików XML, koszt podłączenia hurtowni do sklepu wynosi 199 zł netto.

Jeżeli hurtownia nie ma gotowego pliku XML, posiada swoje API (WebAPI), za pomocą którego należy przygotować odpowiedni plik XML (może to być plik XML w formacie Ceneo lub innym podobnym), opłata za dodanie obsługi nowej hurtowni będzie wyższa, w takiej sytuacji prosimy o kontakt.

Tak więc przed zamówieniem podłączenia sklepu do hurtowni proszę wysłać zapytanie z informacją jakiej hurtowni ma dotyczyć usługa, w celu ewentualnej wyceny. Proszę pisać na e-mail info@ebiznes.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

 

Jak działa integracja sklepu z hurtownią?

Po podłączeniu hurtowni do sklepu, wszystkie produkty z hurtowni zostaną automatycznie dodane do Twojego sklepu internetowego (opisy produktów, zdjęcia, ceny powiększone o Twoją marżę) i będą się na bieżąco aktualizować (ceny, stany, dostępność).

Po podłączeniu modułu dropshipping (oczywiście hurtownia musi udostępniać taką opcję) zamówienia z Twojego sklepu internetowego będą automatycznie wysyłane do hurtowni – opcja ta wymaga dodatkowej opłaty za podłączenie jej. Wiele hurtowni oferuje model sprzedaży dropshipping, w którym zamawia się produkty recznie, w panelu hurtowni, gdy klient zamówi je w Twoim sklepie internetowym – takie rozwiązanie nie wymaga dodatkowej opłaty za podłączenie modułu dropshipping.

 

 

Jak wygląda realizacja usługi?

Po złożeniu zamówienia na podłączenie nowej hurtowni do sklepu (integrację sklepu z hurtownią) i opłaceniu go, wyślij do nas link do pliku XML oraz dane do logowania się w hurtowni, a także dane do logowania się w panelu administracyjnym Twojego e-sklepu.

Po wykonaniu podłączenia wyślemy Ci informację zwrotną o zakończeniu prac – po ok 5 dniach roboczych.

Następne kroki należy wykonać zgodnie z tą instrukcją »

 

Informacje dodatkowe

Gdy hurtownia zostanie już zainstalowana (podłączona) w Twoim sklepie internetowym, należy opłacić usługę dostępu sklepu internetowego do modułu integracji z hurtowniami – opłata roczna wynosi 399 zł netto, zgodnie z cennikiem .

Po podłączeniu hurtowni do sklepu internetowego postępuj zgodnie z instrukcją.

W sytuacji gdy hurtownia wprowadzi nowy format pliku XML lub go zmodyfikuje, a trzeba będzie wykonać ponowaną konfigurację modułu w sklepie, pobierana będzie za to opłata w wysokości 199 zł netto.

Każda nowo podłączona hurtownia będzie dodana do listy podłączonych hurtowni i będzie dostępna do instalacji dla wszystkich klientów. Dzięki temu opłata za podłączenie nowej hurtowni wynosi tylko 199 zł netto.
Podłączenie hurtowni, dystrybutora lub producenta, w taki sposób aby oferta nie była widoczna dla wszystkich klientów, kosztuje 999 zł netto.
Podłączenie indywidualnego dystrybutora, producenta, hurtowni, kosztuje 999 zł netto.

Zobacz także jak wygląda integracja sklepu internetowego z hurtowniami.

Masz jakies pytania, napisz do nas.