Certyfikat SSL

Home|Produkt|Certyfikat SSL
99,00  NETTO 121,77  BRUTTO

Opis

Certyfikat SSL dla e-sklepu lub strony WWW

Certyfikaty SSL COMODO to sprawdzone oraz przystępne cenowo rozwiązania dla sklepów internetowych i stron firmowych. Szybka procedura wdrażania certyfikatu pozwala szybko zapewnić szyfrowanie transferu poufnych danych.

Certyfikaty SSL COMODO PositiveSSL to jeden z najpopularniejszych na świecie certyfikatów SSL dla zastosowań prywatnych oraz komercyjnych. Certyfikat może zabezpieczyć adres domenowy zarówno z prefiksem “www.” jak i bez niego (np: www.Twojadomena.pl oraz twojadomena.pl). Podmiot wnioskujący jest weryfikowany na podstawie domeny (Walidacja DV) co dodatkowo pozwala skrócić czas instalacji certyfikatu.

Cechy certyfikatu COMODO PositiveSSL:

– Przystępna cena
– Certyfikat zaufanego wystawcy
– Poziom szyfrowania do 256 bitów
– Jeden chroniony adres
– Czas wystawienia do 24h (po zarejestrowaniu certyfikatu)
– Uproszczona weryfikacja
– Brak wymaganych dokumentów podczas weryfikacji
– Ubezpieczenie wystawcy 10.000 USD
– Rozpoznawalny przez ponad 99% przeglądarek
– Licencja na dowolną liczbę serwerów

 

 

Jeżeli chcesz zarejestrować certyfikat SSL dla swojej domeny, zamów certyfikat SSL i opłać go.

Opłata za certyfikat SSL jest opłatą roczną. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od chwili rejestracji – trzeba co roku ponownie rejestrować nowy certyfikat.

Po opłaceniu zamówienia dotyczącego certyfikatu, wyślemy Ci informację, że umowa jest aktywna i możesz go zarejestrować oraz zainstalować.

 

Przy odnowieniu certyfikatu SSL – przedłużeniu na następny okres – 30 dni przed końcem okresu ważności certyfikatu, dostaniesz do opłacenia dokument pro-forma.

 

 

Zobacz instrukcję jak aktywować i zainstalować certyfikat SSL

Więcej informacji na temat certyfikatów SSL znajdziesz na stronie pomocy.

Uwaga!

Nasza firma oferuje dodatkową usługę aktywacji – rejestracji – i instalacji na serwerze certyfikatu SSL, w cenie 123 zł brutto (opcja do wyboru). W razie zainteresowania proszę wybrać taką opcję przy zamawianiu certyfikatu lub wysłać nam informację o tym.

Podłączenie (instalacja na serwerze) certyfikatu SSL zakupionego w innej firmie kosztuje 123 zł brutto – trzeba wysłać nam wtedy (na e-mail) już gotowy, wygenerowany certyfikat SSL.