Certyfikat SSL

Home|Produkt|Certyfikat SSL
Wybierz kategorie:
109,00  NETTO 134,07  BRUTTO

Opis

Certyfikat SSL dla e-sklepu lub strony WWW

Aby połączenie z witryną Twojego sklepu internetowego lub strony WWW było bezpieczne, powinny korzystać z szyfrowanego protokołu HTTPS? Aby to było możliwe, należy zamówić usługę „Certyfikatu SSL„.

 

SSL to protokół sieciowy, który stał się powszechnie przyjętym standardem szyfrowania danych w Internecie. Dzięki SSL jest możliwe nawiązywanie bezpiecznych połączeń pomiędzy przeglądarką internetową, a serwerem na którym znajduje się strona internetowa lub sklep internetowy.

Dzięki swej uniwersalności SSL  może być odpowiedzialny za szyfrowanie połączeń z witryną, ale także z serwerem FTP i serwerem poczty e-mail. Wraz z wejściem w życie RODO (Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych) certyfikaty SSL stały się jednym z podstawowych zabezpieczeń, które powinno się stosować w celu ochrony danych przesyłanych za pośrednictwem stron WWW.

Zabezpieczenie strony protokołem HTTPS jest szczególnie ważne w sklepach internetowych, ponieważ odbywa się tam rejestracja użytkowników i następuje przekazywanie danych osobowych oraz danych autoryzacyjnych podczas płatności online.
Jednak prowadzenie firmowej strony WWW także powinno być zabezpieczone certyfikatem SSL, ponieważ  służy ona do bezpośredniego kontaktu z klientem, a adres WWW z bezpiecznym HTPPS buduje większe zaufanie do marki. W sumie każda komercyjna witryna powinna być zabezpieczona certyfikatem SSL, szczególnie gdy ma funkcje zapisywania się do newsletteru, rejestracji i logowania albo płatności.

 

Opłata za usługę „Certyfikat SSL” jest opłatą roczną.  30 dni przed końcem ważności usługi, wysyłamy informację o kończącej się usłudze, wtedy można ją przedłużyć na kolejny okres.

 

 

 

Uwaga!

Instalacja na serwerze certyfikatu SSL kupionego w innej firmie, kosztuje 149 zł brutto – trzeba wtedy wysłać nam na e-mail wygenerowane klucze certyfikatu SSL.

Masz dodatkowe pytania, napisz do nas.

 

 

Może spodoba się również…