Promocja sklepu w porównywarce cen e-ceny.pl – abonament roczny

Home|Produkt|Promocja sklepu w porównywarce cen e-ceny.pl – abonament roczny
Wybierz kategorie:
499,00  NETTO 613,77  BRUTTO

Opis

Promocja sklepu w porównywarce cen e-ceny.pl – abonament roczny

Promocja poprzez porównywarki cen to jedna z najskuteczniejszych metod marketingu dla sklepu internetowego, atrakcyjna cena jest także ważnym czynnikiem – choć na pewno nie jedynym – z głównych wpływających na decyzje zakupowe w Internecie.

Internauci bardzo często podkreślają również, że przywiązują wagę to tego, czy miejsca, w których dokonują zakupów są bezpieczne. A właśnie porównywarki cen zbierają opinie klientów i oznaczają współpracujące z nimi sklepy certyfikatami bezpieczeństwa.

 

Porównywarka cen e-ceny.pl umożliwia sklepom internetowym przejrzystą prezentację oferty produktowej w serwisie, co przekłada się na większy ruch na stronie e-sklepu oraz większą sprzedaż.

Oferty sklepów są dostępne dla szerokiego grona użytkowników Internetu, którzy odwiedzają serwis e-ceny.pl z zamiarem zrobienia zakupów. Wymiana opinii o sklepach w e-ceny.pl umożliwia budowanie marki i zaufania wśród kupujących. A to wszystko przy minimalnych kosztach.

Dodaj swój sklep internetowy do porównywarki e-ceny.pl korzystając z formularza pod adresem http://e-ceny.pl/sprzedawca/signup.html i zarabiaj jak inni!

Masz pytania, napisz do nas »