Livechat na stronę www – zwiększ swoją sprzedaż!

Home|Produkt|Livechat na stronę www – zwiększ swoją sprzedaż!
Wybierz kategorie:
499,00  NETTO 613,77  BRUTTO

Opis

Dodaj livechat na stronę www lub na stronę sklepu internetowego, zwiększ swoją sprzedaż!

Zwiększ swoją sprzedaż dzięki rozmowom z odwiedzającymi stronę e-sklepu lub stronę WWW. Twój wirtualny asystent pomoże zaoszczędzić Twój czas i pomorze zamienić odwiedzających w klientów. Możesz osiągnąć większe obroty mniejszym wysiłkiem, dzięki pracy czatbota.

Rozszerz swoje możliwości poprzez automatyzację procesu sprzedaży. Za pomocą dopasowanych do kontekstu wiadomości możesz zwrócić uwagę odwiedzających na konkretne usługi lub produkty, albo wyjątkowe promocje.

Livechat i program chatbota samoistnie może podejmować interakcje z klientami zapewniając więcej zamówień dla Twojej firmy.

 

 

 

Przenieś doświadczenie z tradycyjnych punktów sprzedaży do świata online.

Rozmawiaj z odwiedzającymi Twoją stronę www lub e-sklep. Pomóż im z wyborem odpowiednich produktów i spraw, że staną się dobrymi klientami Twojej firmy.

Granica pomiędzy relacjami, które zachodzą w standardowym sklepie a sklepie internetowym (sklepie online) coraz bardziej się zaciera. Można to zobaczyć na przykładzie klienta w sklepie stacjonarnym, gdy potrzebuje pomocy, sprzedawca do niego podchodzi i oferuje właśnie taką pomoc, próbując sprzedać mu produkty lub usługi za jak największą wartość.  Sprzedawca wykorzystuje wszystkie informacje, które może uzyskać:

  • Jakiego produktu szuka klient?
  • Czy klient ma problem ze znalezieniem produktu?
  • Czy próbuje porównywać produkty?
  • Czy klient wydaje się być zagubiony?
  • Czy zamierza wyjść ze sklepu?
  • Czy to stały klient lub nowy?

Na podstawie tych informacji oraz oczekiwanej wartości transakcji, sprzedający zaoferuje odpowiedni rodzaj i poziom pomocy. System cyfrowej obsługi klienta, do którego zaliczają się również livechaty i chatboty AI,  umożliwia menedżerom e-commerce oraz właścicielom sklepów internetowych naśladowanie tego samego procesu w procesie sprzedaży online.

System cyfrowej obsługi klienta umożliwia właścicielom e-commerce, osiągniecie znaczne lepszych wyników sprzedażowych. Dzieje się to między innymi dlatego, że klienci zazwyczaj:

  • o 30 % więcej kupują online;
  • o 40%  kupują wyższej wartości produkty – dzięki cross-selling oraz up-sell;
  • porzucają mniejszą ilość koszyków w e-sklepie;
  • więcej powracają do tego samego sklepu.

 

 

Co zawiera ta usługa?

W ramach tej usługi wybierzemy dla Ciebie najlepsze oprogramowanie Livechatu i zainstalujemy czat na Twojej stronie WWW lub w sklepie internetowym – nieważne na jakim oprogramowaniu pracuje Twoja strona lub e-sklep.

Wybierzemy najkorzystniejszy czat na żywo, np. darmowy (darmowe chaty nie mają niestety dostępnych opcji czatbota 🙁   ), zainstalujemy  go na Twojej stronie oraz skonfigurujemy podstawowe ustawienia oraz automatyczne akcje na stronie.

Potrzebujesz więcej informacji, masz dodatkowe wymagania?

Napisz do nas.

 

 

Przeczytaj więcej na temat: