Instalacja nowego szablonu graficznego e-sklepu: dostosowanie go dla wybranej branży – szablony RWD

Home|Produkt|Instalacja nowego szablonu graficznego e-sklepu: dostosowanie go dla wybranej branży – szablony RWD
Wybierz kategorie:
1,099,00  NETTO 1,351,77  BRUTTO

Opis

Usługa instalacji nowego szablonu graficznego RWD oraz dostosowanie go dla wybranej branży w sklepie internetowym. Usługa dotyczy sklepów na oprogramowaniu sStore – platforma sklepów SKLEPYWWW.PL, e-sklepy.pl.

 

W ramach usługi:

  • zainstalujemy nowy szablon graficzny RWD – szablon mobilny;
  • wprowadzimy nieznaczne modyfikacje w wybranym szablonie: zmiana niektórych elementów kolorystycznych, zmiana układu nagłówka lub stopki strony, układu boxów na stronie;
  • zaimplementujemy Twoje logo – jeśli nie masz własnego logo, zaprojektujemy proste logo dla e-sklepu;
  • zainstalujemy i ustawimy w sklepie odpowiednie moduły, niezbędne dla Twojej branży;
  • zrobimy podstawową optymalizację SEO dla strony sklepu – optymalizacja SEO ma wpływ na pozycję witryny w wyszukiwarce Google!

 

Wybierz kolorystykę szablonu oraz kolor, a my dostosujemy go do Twojej branży – wybór dotyczy gotowych szablonów sklepu, które są można zobaczyć w panelu administracyjnym sklepu, w menu Wygląd i treść > Wygląd > Wybór szablonu, a także w zakładce > Pobierz nowe szablony.

 

Responsive Web Desing (RWD) to technika projektowania strony internetowej, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia i wyglądał zawsze profesjonalnie, niezależnie od ekranu, na którym jest wyświetlany np. przeglądarka komputera, smartfon lub tablet.

Co roku powiększa się grupa użytkowników smartfonów i tabletów w Polsce oraz na Świecie. Coraz częściej to oni za pomocą mobilnych urządzeń przeglądają Internet oraz robią zakupy w e-sklepach.

Zyskaj przewagę nad Twoją konkurencją dzięki szablonowi e-sklepu wykonanemu w technologii RWD. Niech Twój e-sklep stanie się bardziej nowoczesny, a klienci będą częściej w nim kupowali.

Dzięki szablonowi RWD będziesz mógł obsłużyć klientów, którzy nie mogli dotychczas robić zakupów w Twoim sklepie internetowym.

Dzięki szablonowi RWD Twoja pozycja w wyszukiwarce Google będzie wyższa, ponieważ szablon RWD ma mniej kodu i strona w urządzeniu mobilnym wczytuje się o wiele szybciej. Również dlatego, że wyszukiwarka Google jakiś czas temu wprowadziła aktualizację w swoim algorytmie, dotyczącą mobilnych wyników wyszukiwania. Dlatego strony nie posiadające szablonów mobilnych, będą na niższych pozycjach w wynikach wyszukiwania na urządzeniach mobilnych.

 

 

 

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij zapytanie.

Może spodoba się również…