Dostosowanie szablonu graficznego e-sklepu do RWD

Home|Produkt|Dostosowanie szablonu graficznego e-sklepu do RWD
599,00  NETTO 736,77  BRUTTO

Opis

Proponujemy usługę dostosowanie szablonu graficznego e-sklepu do RWD – Responsive Web Design – usługa dotyczy sklepów na oprogramowaniu sStore (platforma sklepów SklepyWWW.pl, e-Sklepy.pl).

 

Responsive Web Desing (RWD) to technika projektowania strony internetowej, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia i wyglądał zawsze profesjonalnie, niezależnie od ekranu, na którym jest wyświetlany np. przeglądarka komputera, smartfon lub tablet.

Co roku powiększa się grupa użytkowników smartfonów i tabletów w Polsce oraz na Świecie. Coraz częściej to oni za pomocą mobilnych urządzeń przeglądają internet oraz dokonują zakupów w e-sklepach.

Zyskaj przewagę nad Twoją konkurencją dzięki szablonowi e-sklepu wykonanemu w technologii RWD. Niech Twój e-sklep stanie się bardziej nowoczesny, a klienci będą częściej w nim kupowali.

Dzięki szablonowi RWD będziesz mógł obsłużyć klientów, którzy nie mogli dotychczas dokonywać zakupów w Twoim sklepie internetowym.

Dzięki szablonowi RWD Twoja pozycja w wyszukiwarce Google będzie wyższa, ponieważ szablon RWD ma mniej kodu i strona w urządzeniu mobilnym wczytuje się o wiele szybciej. Również dlatego, że Google jakiś czas temu wprowadziło aktualizację w algorytmie swojej wyszukiwarki, dotyczącą mobilnych wyników wyszukiwania. Dlatego strony nie posiadające szablonów mobilnych, będą na niższych pozycjach w wynikach wyszukiwania na urządzeniach mobilnych.

 

Dla tych, którzy chcieliby używać swojego obecnego szablonu (darmowego lub zaprojektowanego indywidualnie) przygotowaliśmy właśnie tą usługę dostosowania szablonu do wersji responsywnej (RWD). Cena dotyczy standardowego szablonu wykonanego przez naszą firmę. Jeżeli masz szablon wykonany przez inną firmę, lub w szablonie znajdują się jakieś specyficzne rozwiązania, cena może być trochę wyższa. Jeżeli nie jesteś pewien i chciałbyś zapytać o cenę usługi, wyślij zapytanie.

Ze względu na duże zainteresowanie usługą dostosowania szablonu do wersji responsywnej (RWD), usługa będzie realizowana według kolejności złożonych i opłaconych zamówień.

W ramach usługi wykonujemy prace w szablonie sklepu, które pozwolą na jego responsywność.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów jak może wyglądać sklep na urządzeniach mobilnych w wersji responsywnej – RWD.

 

 

 

Zobacz także:.

Jak zaktualizować sklep do nowej wersji »

Pozycjonowanie i reklama sklepu internetowego »

Masz pytania, opinie lub sugestie napisz do nas »