Dostosowanie szablonu graficznego e-sklepu do RWD

Home|Produkt|Dostosowanie szablonu graficznego e-sklepu do RWD
Wybierz kategorie:
1,099,00  NETTO 1,351,77  BRUTTO

Opis

Dostosowanie starszych szablonów graficznych e-sklepu do wersji mobilnej –  RWD

Proponujemy usługę dostosowanie starszego szablonu graficznego e-sklepu do RWD – Responsive Web Design – usługa dotyczy sklepów na oprogramowaniu sStore (platforma sklepów SklepyWWW.pl, e-Sklepy.pl).

Wszystkie szablony oferowane przez nasze platformy SKLPEYWWW.PL i e-sklepy.pl, od 2016 roku są wykonane już w technologii RWD, czyli dostosowują się do każdego ekranu urządzenia, przede wszystkich do urządzeń mobilnych. Jeśli jednak posiadasz starszy szablon i nie chcesz go zmienić na nowy, lub posiadasz indywidualny szablon i chcesz przy nim pozostać, ale oczekujesz aby dobrze prezentował się na urządzeniach mobilnych, ta usługa jest dla Ciebie.

 

 

 

Responsive Web Desing (RWD) to technika projektowania strony internetowej, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia i wyglądał zawsze profesjonalnie, niezależnie od ekranu, na którym jest wyświetlany np. przeglądarka komputera, smartfon lub tablet.

Co roku powiększa się grupa użytkowników smartfonów i tabletów w Polsce oraz na Świecie. Coraz częściej to oni za pomocą mobilnych urządzeń przeglądają internet oraz dokonują zakupów w e-sklepach.

Zyskaj przewagę nad Twoją konkurencją dzięki szablonowi e-sklepu wykonanemu w technologii RWD. Niech Twój e-sklep stanie się bardziej nowoczesny, a klienci będą częściej w nim kupowali.

Dzięki szablonowi RWD będziesz mógł obsłużyć klientów, którzy nie mogli dotychczas dokonywać zakupów w Twoim sklepie internetowym.

Dzięki szablonowi RWD Twoja pozycja w wyszukiwarce Google będzie wyższa, ponieważ szablon RWD ma mniej kodu i strona w urządzeniu mobilnym wczytuje się o wiele szybciej. Również dlatego, że Google jakiś czas temu wprowadziło aktualizację w algorytmie swojej wyszukiwarki, dotyczącą mobilnych wyników wyszukiwania. Dlatego strony nie posiadające szablonów mobilnych, będą na niższych pozycjach w wynikach wyszukiwania na urządzeniach mobilnych.

 

Dla tych, którzy chcieliby używać swojego obecnego szablonu (darmowego lub zaprojektowanego indywidualnie) przygotowaliśmy właśnie tą usługę dostosowania szablonu do wersji responsywnej (RWD). Cena dotyczy standardowego szablonu wykonanego przez naszą firmę. Jeżeli masz szablon wykonany przez inną firmę, lub w szablonie znajdują się jakieś specyficzne rozwiązania, cena może być trochę wyższa. Jeżeli nie jesteś pewien i chciałbyś zapytać o cenę usługi, wyślij zapytanie.

Ze względu na duże zainteresowanie usługą dostosowania szablonu do wersji responsywnej (RWD), usługa będzie realizowana według kolejności złożonych i opłaconych zamówień.

W ramach usługi wykonujemy prace w szablonie sklepu, które pozwolą na jego responsywność.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów jak może wyglądać sklep na urządzeniach mobilnych w wersji responsywnej – RWD.

 

 

 

Masz dodatkowe pytania, napisz do nas »

Może spodoba się również…