Aktualizacje programu e-sklepu sStore w następnym roku – tylko na serwerach eBiznes.pl

Home|Produkt|Aktualizacje programu e-sklepu sStore w następnym roku – tylko na serwerach eBiznes.pl
Wybierz kategorie:
449,00  NETTO 552,27  BRUTTO

Opis

 

Pakiet aktualizacji i pomocy technicznej dla sklepów z licencją samodzielną (wersja własnościowa).

Sklepy w wersji abonamentowej mają przez cały okres usługi ważny pakiet aktualizacji i pomocy technicznej.

Sklepy internetowe z licencją samodzielną (wersja własnościowa) mają ważny pakiet aktualizacji i pomocy technicznej przez okres 12 miesięcy od dnia zakupu oprogramowania sklepu. Po tym terminie mogę przedłużyć pakiet aktualizacji i pomocy technicznej na kolejne 12 miesięcy i dzięki temu gwarancja na działanie oprogramowania sklepu także zostaje przedłużona na kolejne 12 miesięcy.

Nasza firma cały czas pracuje nad ulepszaniem i dodawaniem nowych funkcji do oprogramowania sklepu internetowego sStore, tak aby Twoja sprzedaż za pomocą sklepu internetowego była jeszcze bardziej skuteczna i satysfakcjonująca.

Tak naprawdę aktualizacje programu są niezbędne, ponieważ cały czas w e-commerce coś się zmienia. Systemy zewnętrznych firm, z którymi program sklepu jest zintegrowany co jakiś czas wprowadzają nowe zmiany, które trzeba wdrożyć w programie sklepu aby poprawnie wszystko działało.

O wszystkich nowościach w programie sklepu internetowego oraz nowościach związanych z e-biznesem, piszemy na stronach naszego bloga i na Facebooku.

Uwaga!

Od czerwca 2019 r. pakiet aktualizacji oprogramowania sklepu i pomocy technicznej będzie ważny tylko dla sklepów internetowych, które są zainstalowane na serwerach firmy sStore. Jeżeli sklep znajduje się na zewnętrznym serwerze prosimy nie opłacać usługi na kolejny okres.
Zmiany te mają związek z coraz to nowymi pomysłami administratorów innych hostingów, przez co działanie sklepu nie zawsze jest prawidłowe i są problemy z automatycznymi aktualizacjami programu.
Firma eBiznes.pl (wcześniej sStore) oferuje bardzo dobry hosting, który jest dostosowany zawsze najlepiej do oprogramowania e-sklepu – cennik i pakiety znajdują się na tej stronie.
Jeżeli masz sklep internetowy na oprogramowaniu sklepu sStore, który jest utrzymywany na innym hostingu a chcesz przenieść go na nasze serwery, wyślij zapytanie a dopasujemy hosting i usługę przeniesienia e-sklepu.

Opłacenie przedłużenia pakietu na kolejny rok należy dokonać w okresie max. do 30 dni, od chwili zakończenia poprzedniego pakietu. Po tym terminie cena jest wyższa o 449 zł (netto), ponieważ należy kupić nowy pakiet aktualizacji i pomocy!

 

Więcej informacji o nowościach w sklepie znajdziesz na naszym blogu »

 

Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Możesz do nas napisać lub zadzwonić 733 803 801.