Szukam pomysłu na biznes

Home|Szukam pomysłu na biznes

Szukasz pomysłu na biznes w domu?

Chcesz zarabiać w Internecie ale nie chcesz nic sprzedawać?

Mamy dla Ciebie super pomysł, prosto z USA!

Dla kogo ta propozycja?

Dla Ciebie!
Jeżeli jesteś:
  • matką pozostającą w domu z dziećmi;
  • osobą spędzającą dużo czasu w domu;
  • osobą szukającą pomysłu na e-biznes;
  • studentem;
  • osobą mieszkającą w małym mieście;
  • osobą mieszkającą na wsi;
lub chcesz tylko dodatkowo zarabiać, mamy Dla Ciebie super pomysł ma e-biznes!
Szukasz pomysłu na biznes w domu?

Zacznijmy od początku

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Dobry pomysł na e-biznes to początek w całej drodze Twojego sukcesu. Od niego bowiem będzie zależało powodzenie całego przedsięwzięcia. Skąd zatem wziąć dobry pomysł na biznes?
Dla niektórych stworzenie własnego biznesu to bardziej atrakcyjna forma zarobku niż praca na etacie. Najlepiej połączyć swoją pasję z satysfakcjonującymi zarobkami. Obojętnie, czy jest to pasja do mody, książek, gadżetów elektronicznych, dodatków do wnętrz, motoryzacji czy sportu. Każdy oryginalny pomysł może stać się szansą na stworzenie unikalnego e-biznesu. Zaangażowanie, które zostanie włożone w proces tworzenia e-biznesu, a także jego dalszy rozwój zostanie na pewno docenione przez Klientów. Szczególnie, jeśli swoją wiedzą oraz doradztwem pomożesz dokonać udanego zakupu.
Dobry pomysł na e-biznes

Własny sklep internetowy dobrym pomysłem na e-biznes?

Oczywiście, że posiadając własny e-sklep można sporo zarabiać, o czym wiedzą wszyscy właściciele e-sklepów, pod warunkiem, że ich sklepy są odpowiednio promowane. Zakładając sklep internetowy musisz wziąć pod uwagę jednak kilka rzeczy, a mianowicie, że musisz nawiązać współpracę z jakąś hurtownią lub dystrybutorem produktów, które chcesz sprzedawać w e-sklepie. Musisz gdzieś magazynować ten towar, a także nawiązać współpracę z firmami kurierskimi. Gdy produkt w Twoim sklepie zostanie zamówiony to musisz go spakować i wysłać.
Może się też tak zdarzyć, że klient zamówi produkt za pobraniem ale go nie odbierze, wtedy jesteś stratny na przesyłce. Musisz także wiedzieć, że obecnie klient ma wiele przywilejów i może zrezygnować z zamówienia w ciągu 14 dni, wtedy też jesteś stratny na przesyłce. Zwróconego już produktu nie możesz sprzedać drugi raz jako całkowicie nowy i zapakowany.
Własny sklep internetowy

No dobrze, ale Ty nie chcesz fizycznie nic sprzedawać, nic kupować, nic wysyłać! Nie będziesz musiał!

W tym miejscu nie proponujemy Ci zakładania sklepu internetowego i sprzedawania w nim produktów, chcemy zaproponować Ci coś innego.
Czy zastanawiałeś się na czym tak naprawdę zarabia platforma handlowa Allegro, eBay, Świstak, Aleo lub pasaże internetowe i porównywaraki cen takie jak Ceneo, Nokaut, Skapiec, Okazje, e-Ceny, LekkiKoszyk.pl i inne? Zarabiają głównie promując produkty od innych sprzedawców, często bardzo dobrze na tym wychodzą.
Nie chciałbyś tak jak oni, zarabiać tylko promując produkty innych sprzedawców, z innych sklepów internetowych, i dzięki temu zarabiać?
Proponujemy Ci założenie własnego pasażu internetowego/e-pasażu i promowanie produktów innych sklepów internetowych!
Nasze sklepy internetowe łatwo zmienisz w pasaże internetowe kilkoma kliknięciami, więc własny e-pasaż możesz mieć już w 2 minuty, bo tyle trwa automatyczna instalacja oprogramowania na naszych serwerach!
Dobry pomysł na e-biznes

Co potem, jak zarabiać, ile na tym można zarobić?

Wszystko zależy od tego jak bardzo popularny będzie Twój e-pasaż. Im większy będziesz mieć ruch na stronie swojego e-pasażu, tym więcej zarobisz!
Z polecenia produktów z innych sklepów i sprzedaży tych produktów.
Możesz zarobić od 5% do 50%, w zależności od asortymentu i branży.
Może to wynieść od kilku zł do kilku tysięcy złotych!
Z reklam umieszczonych na stronie e-pasażu.
Z reklam możesz zarobić od kilku groszy do kilkudziesięciu złotych za kliknięcie.
Więc możesz zarobić od 1 zł do np. 5000 zł.
Dzięki programom partnerskim możesz dodatkowo zarobić.
Dzięki programom partnerskim możesz zarobić dodatkową kasę, która może być naprawdę atrakcyjna.
Tutaj zarabiać będziesz za umieszczenie baneru na swojej stronie i otrzymasz prowizję od każdego kliku polecanego. Gdy klient wykona jakąś akcję, np. zapisze się do Newslettera, Ty otrzymasz ustaloną prowizję.
Prowizja moze wynosić od kilku złotych do kilkudziesięciu złotych.
Tak więc ile jesteś w stanie zarobić na e-pasażu zależy głównie od Ciebie!

Chcesz zarabiać jeszcze więcej dzięki reklamom z Google AdSense?

Dodatkowo możesz umieścić na stronie e-pasażu, reklamy pochodzące z Google AdSense i zarabiać na nich.
System reklam stworzony przez Google, płaci za każde kliknięcie w wyświetloną reklamę. Koszt za kliknięcie w jednostkę reklamową uzależniony jest od różnych czynników, a stawki te wynoszą od kilku groszy do kilkudziesiącu złotych!
A więc to, ile zarobisz miesięcznie, zależy tylko od Ciebie!
Dobry pomysł na e-biznes

Ile może kosztować inwestycja w ten super e-biznes?

Oczywiście powyższe firmy zainwestowały mnóstwo kapitału w stworzenie swoich serwisów. Ty nie musisz tyle inwestować, możesz zainwestować ułamek tego, wystarczy że wybierzesz jeden z proponowach pakietów i otworzysz e-pasaż na próbę.
Nie musisz nic kupować, nic sprzedawać. Wystarczy, że założysz e-pasaż i dodasz do niego produkty z innych sklepów internetowych.
Potem już możesz zarabiać.
Niskie koszty własnego biznesu

Jak założyć własny internetowy pasaż handlowy?

Wejdź na stronę i wybierz nazwę dla swojego sklepu/pasażu i kliknij w „załóż sklep”. Po 2 minutach na naszych serwerach zainstaluje się sklep/e-pasaż.
Następnie odbierz e-mail i zaloguj się do panelu administracyjnego sklepu/pasażu (e-mail o tytule „Sklep będzie zainstalowany za 2 minuty”) i uzupełnij konfigurację – wybierz odpowiedni szablon, uzupełnij dane.
W następnym kroku zarejestruj się w serwisie WebePartners, SalesMedia itp. Wybierz interesujący Cię program partnerski i dodaj plik XML z produktami, do swojego sklepu/pasażu – zobacz krok po kroku jak to zrobić.
Jak założyć własny pasaż internetowy, jak promować produkty?

Zobacz przykładowy pasaż internetowy

Zobacz jak może wyglądać Twój własny e-pasaż:

Otwórz własny pasaż handlowy i zarabiaj jak inni!