Dostosowanie gotowego szablonu graficznego e-sklepu do wybranej branży

Home|Produkt|Dostosowanie gotowego szablonu graficznego e-sklepu do wybranej branży
999,00  NETTO 1,228,77  BRUTTO

  Opis

  Proponujemy usługę dostosowanie szablonu graficznego e-sklepu do wybranej branży – RWD – usługa dotyczy sklepów na oprogramowaniu sStore (platforma sklepów SklepyWWW.pl, e-Sklepy.pl).

  Wybierz kolorystykę szablonu oraz kolor, a my dostosujemy go do Twojej branży – wybór dotyczy gotowych szablonów z pozycji darmowe szablony sklepu.
  Zaprojektujemy nagłówek lub baner graficzny, ustawimy odpowiednie moduły w szablonie (boxy), zmienimy kolorystykę (jeżeli zmiany będą oparte na kodowaniu CSS), aby Twój nowy szablon sklepu był nowoczesny oraz responsywny i ładnie prezentował się w Internecie.

  Responsive Web Desing (RWD) to technika projektowania strony internetowej, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia i wyglądał zawsze profesjonalnie, niezależnie od ekranu, na którym jest wyświetlany np. przeglądarka komputera, smartfon lub tablet.

  Co roku powiększa się grupa użytkowników smartfonów i tabletów w Polsce oraz na Świecie. Coraz częściej to oni za pomocą mobilnych urządzeń przeglądają internet oraz dokonują zakupów w e-sklepach.

  Zyskaj przewagę nad Twoją konkurencją dzięki szablonowi e-sklepu wykonanemu w technologii RWD. Niech Twój e-sklep stanie się bardziej nowoczesny, a klienci będą częściej w nim kupowali.

  Dzięki szablonowi RWD będziesz mógł obsłużyć klientów, którzy nie mogli dotychczas dokonywać zakupów w Twoim sklepie internetowym.

  Dzięki szablonowi RWD Twoja pozycja w wyszukiwarce Google będzie wyższa, ponieważ szablon RWD ma mniej kodu i strona w urządzeniu mobilnym wczytuje się o wiele szybciej. Również dlatego, że Google jakiś czas temu wprowadziło aktualizację w algorytmie swojej wyszukiwarki, dotyczącą mobilnych wyników wyszukiwania. Dlatego strony nie posiadające szablonów mobilnych, będą na niższych pozycjach w wynikach wyszukiwania na urządzeniach mobilnych.

   

  Jeśli masz jakieś pytania, wyślij zapytanie.

   

  Zobacz także:.

  Chcesz się bardziej wyróżnić od konkurencji? Zamów całkowicie nowy projekt dla swojego e-sklepu »

  Pozycjonowanie i reklama sklepu internetowego »

  Masz pytania, opinie lub sugestie napisz do nas »