Prosty panel admina

Nowoczesny Panel Administracyjny Sklepu – RWD
Twoja brama i centrum dowodzenia w świecie e-Commerce. Intuicyjny i prosty panel administracyjny sklepu, którego możesz obsługiwać na każdym urządzeniu!

Aby zarządzanie Sklepem było proste i łatwe

Dzięki naszemu innowacyjnemu panelowi do zarządzania sklepem internetowym, nawet niedoświadczony użytkownik poradzi sobie z konfiguracją sklepu, dodawaniem produktów czy obsługą zamówień w sklepie.
Przejrzyste Menu zostało podzielone na konkretne sekcje, aby jeszcze łatwiej i szybciej zarządzać Sklepem Internetowym.

Dodawanie i zarządzanie produktami w Sklepie

Dodawanie oraz zarządzanie produktami w sklepie, jeszcze nigdy nie było takie proste jak teraz, jak u nas!
W prosty sposób dodasz do sklepu produkty, zdjęcia, opisy, opcje/warianty oraz poszczególne cechy i dane techniczne produktów.
Możesz również powiązać produkty z innymi, aby oferować odpowiednie dodatki.
Jeśli nie chcesz dodawać produktów ręcznie, powiąż sklep z Hurtownią, a produkty automatycznie zaimportują się do Twojego sklepu.

Faktury w Sklepie i plik JPK

Nasze oprogramowanie posiada możliwość wystawiania, z poziomu panelu administracyjnego sklepu, Faktur oraz możliwość generowania Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK).
Możesz również połączyć sklep ze swoim systemem magazynowo-fakturowym, za pomocą dostępnego API.
Posiadamy także gotowe integracje z PC Market i programem Subiekt.

Pomoc w każdym momencie

W naszym panelu administracyjnym sklepu znajdziesz intuicyjny system pomocy, przyjazny dla użytkownika. W każdym dziale, przy nazwach funkcji, znajdziesz Pytajniki, przy których znajduje się szczegółowa pomoc, która rozwieje wszelkie wątpliwości związane z działaniem danej funkcji.
Dzięki temu, w szybki i łatwy sposób poznasz możliwości jakie oferuje Ci nasze oprogramowanie sklepu internetowego i dany moduł.
Również tylko u nas, znajdziesz Inteligentną Wyszukiwarkę Pomocy (w menu Pomoc), która przeszukuje całą naszą bazę wiedzy i zawsze znajduje odpowiednią odpowiedź na Twoje pytanie!

Personalizacja Panelu Sklepu Internetowego

Możesz spersonalizować swój panel administracyjny sklepu, zmienić położenie menu, zmienić jego kolorystykę i dostosować do swoich upodobań.
Możesz również zmienić tło strony logowania, na takie jakie chcesz, np. na zdjęcie swojej bliskiej osoby!

Komunikaty i Informacje

W panelu admina sklepu dodaliśmy system informacji o aktualnych usługach, licencjach oraz nowościach w platformie SKLEPYWWW.PL.
System komunikatów w panelu e-sklepu pozwala na bieżąco śledzić te wszystkie informacje!

Administratorzy i pracownicy e-sklepu

Możesz przydzielić dostęp do panelu zarządzania sklepem dla wybranych pracowników, możesz określić oraz udzielić im określonego dostępu.
Zamówienia i praca wygenerowana przez konkretnych pracowników, będzie widoczna w panelu, a Ty będziesz mógł to wszystko kontrolować!