Bezpieczeństwo i hosting

Wybierz HOSTING najlepiej zoptymalizowany
dla SKLEPU INTERNETOWEGO
Postaw na stabilność działania oraz bezpieczeństwo i wybierz serwer, który sprosta każdemu wyzwaniu.

Hosting dla sklepu internetowego

Z ponad 15-letnim doświadczeniem w tworzeniu e-sklepów, specjalizujemy się w dostarczaniu optymalnych rozwiązań dla sklepów internetowych. Bez względu na skalę Twojego biznesu – czy planujesz prowadzić rozbudowany i wymagający e-sklep, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z e-biznesem – możesz być pewien, że u nas znajdziesz idealne rozwiązanie serwerowe dla Twojego sklepu internetowego.
 
Przygotowaliśmy szeroką gamę opcji serwerowych, które są doskonale dopasowane do różnych potrzeb i wymagań. Nasza oferta obejmuje wydajne serwery, które zapewniają nie tylko stabilność, ale także szybkość działania Twojego sklepu online. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli cieszyć się płynnym i efektywnym zakupowym doświadczeniem.
 
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz skalowalności, bezpieczeństwa, czy wysokiej dostępności, nasz zespół ekspertów pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie serwerowe, które spełni Twoje oczekiwania. Zaufaj nam jako swojemu partnerowi e-commerce i zapewnij swojemu sklepowi internetowemu solidne fundamenty dzięki naszym najlepszym serwerom dla sklepów internetowych.

HOSTING DLA STRONY WWW

Hosting w sStore to niezawodne miejsce dla Twojej STRONY WWW, E-SKLEPU, POCZTY E-MAIL LUB BLOGA. W ramach każdego z pakietów otrzymasz wiele możliwości zoptymalizowanych pod kątem tych usług.

Data center – serwerownia w Warszawie

Nasze serwery są zlokalizowane w serwerowni firmy OVH w Warszawie. Dzięki temu strony otwierają się szybciej a dostępność usług jest na wysokim poziomie 99,99%!
Wszystkie nasze serwery mają ochronę Anty-DDoS, dzięki której opierają się skutecznie niepożądanym atakom.

Kopia bezpieczeństwa – Backup sklepu internetowego.

Kopie zapasowe baz danych e-sklepów wykonywane są codziennie w godzinach nocnych, a proces ich zapisywania jest zautomatyzowany.
Kopie takie są przetrzymywane przez okres do 21 dni.
Kopie plików (zdjęcia, grafika) są również wykonywane automatycznie raz w tygodniu (w piątek, w nocy) i są dostępne z ostatnich 3 zapisanych okresów.
Konkurencja często oferuje dużo krótsze okresy zapisu kopii, a to jest ważny aspekt przy wyborze hostingu dla sklepu, strony, bloga lub poczty e-mail.
A ile kosztuje profesjonalny hosting dla sklepu internetowego?
Nic, bo ramach abonamentu sklepu, otrzymujesz również hosting dla e-sklepu i poczty e-mail!