Hosting, serwery

Home|Hosting, serwery
Wybierz HOSTING najlepiej zoptymalizowany
dla SKLEPU INTERNETOWEGO lub STRONY WWW
Postaw na stabilność działania oraz bezpieczeństwo i wybierz serwer, który sprosta każdemu wyzwaniu.

Hosting dla sklepu internetowego

Od 14 lat specjalizujemy się w tworzeniu e-sklepów i dlatego przygotowaliśmy najbardziej optymalne rozwiązania dla sklepów internetowych. Bez względu na to, czy chcesz prowadzić duży i wymagający e-sklep, czy dopiero rozpoczynasz e-biznes, u nas znajdziesz zawsze najlepszy serwer dla sklepu internetowego.

HOSTING DLA STRONY WWW

Hosting w sStore to niezawodne miejsce dla Twojej STRONY WWW, E-SKLEPU, POCZTY E-MAIL LUB BLOGA. W ramach każdego z pakietów otrzymasz wiele możliwości zoptymalizowanych pod kątem tych usług.

Data center – serwerownia w Warszawie

Nasze serwery są zlokalizowane w serwerowni firmy OVH w Warszawie. Dzięki temu strony otwierają się szybciej a dostępność usług jest na wysokim poziomie 99,99%!
Wszystkie nasze serwery mają ochronę Anty-DDoS, dzięki której opierają się skutecznie niepożądanym atakom.

Kopia bezpieczeństwa – Backup sklepu internetowego, strony WWW, konta hostingowego

Kopie zapasowe baz danych wykonywane są automatycznie, codziennie. Kopie takie są przetrzymywane przez okres max. do 30 dni. Kopie plików (zdjęcia, grafika) są wykonywane raz w tygodniu i są dostępne z ostatnio 3 zapisanych danych.
Konkurencja często oferuje dużo krótsze okresy zapisu kopii, a to jest ważny aspekt przy wyborze hostingu dla sklepu, strony, bloga lub poczty e-mail.
A ile kosztuje profesjonalny hosting dla sklepu internetowego, strony www, bloga lub poczty e-mail?