Jeżeli założyłeś internetowy pasaż handlowy i dodałeś już do niego produkty, możesz także dodać reklamy z systemu Google AdSense. Dzięki reklamom umieszczonym na stronie pasażu, będziesz zarabiał dodatkowe pieniądze. Tak więc poza prowizją wygenerowaną za sprzedaż produktów, które znajdują się w Twoim internetowym pasażu handlowym, będziesz również zarabiać gdy ktoś kliknie w reklamę umieszczoną na stronie pasażu.

Zacznijmy od początku, co to jest internetowy pasaż handlowy?

Internetowy pasaż handlowy to taka strona, podobna do sklepu internetowego, na której są prezentowane produkty z różnych sklepów internetowych, lecz na której nic się nie sprzedaje, nic się nie kupuje. Pasaż służy tylko do promowania produktów. Jak wygląda taki pasaż internetowy możesz zobaczyć tutaj.

 

Jak założyć taki internetowy pasaż handlowy opisaliśmy dokładnie na tej stronie.

Pasaż internetowy może być Twoim dodatkowym źródłem dochodu. Możesz pracować i dzięki niemu dodatkowo zarabiać, lub możesz poświęcić się całkowicie temu biznesowi i zarabiać konkretne pieniądze.

Pasaż internetowy może być dla Ciebie takim pomysłem na biznes!

 

Na czym zarabia się w internetowym pasażu handlowym?

W serwisie takim jak e-pasaż umieszcza się oferty z innym sklepów internetowych. Gdy potencjalny klient zainteresuje się konkretnym produktem z pasażu może przejść do e-sklepu, który oferuje ten produkt i kupić go. Pasaż otrzyma wtedy ustaloną prowizję od sprzedaży tego produktu.

Oferty produktowe do pasażu dodaje się w łatwy sposób, praktycznie automatycznie. Wystarczy pobrać plik XML z serwisów afiliacyjnych – sieci afiliacyjnych – i dodać go do swojego pasażu, a produkty automatycznie się zaimportują – na tej stronie opisaliśmy jak to należy zrobić.

Sieci afiliacyjne to takie serwisy, które współpracują ze sklepami internetowymi, które chcą reklamować się w potencjalnych serwisach internetowych, e-pasażach.

 

Co to jest system Google AdSense?

Google AdSense to bezpłatna usługa, która umożliwia wydawcom stron internetowych (właścicielom stron, właścicielom pasaży internetowych) łatwe zarabianie pieniędzy na wyświetlaniu trafnych reklam Google. Reklamy same się dopasowują do witryny. Gdy użytkownik Internetu przegląda Twoją stronę internetową, reklamy same się mu pokazują, dopasowując się do treści zawartych na stronie oraz jego upodobań.

AdSense dopasowuje reklamy tekstowe i displayowe do Twojej witryny na podstawie jej treści i użytkowników, którzy ją odwiedzają. Reklamy są tworzone i opłacane przez reklamodawców promujących swoje produkty. Kwota zarobków może się różnić, bo reklamodawcy płacą różne ceny za różne typy reklam.

W podsumowaniu, warto umieścić takie reklamy w swoim pasażu internetowym, bo gdy użytkownik kliknie w daną reklamę i przejdzie na reklamowaną stronę, od razu Tobie zostanie naliczona odpowiednia kwota zarobku za tą akcję, nie interesuje już Cię to czy kupi coś na tej stronie lub nie!

Na tej stronie pokazaliśmy w jaki sposób pobrać i umieścić w internetowym pasażu handlowym reklamy z Google AdSense, aby móc dzięki nim dodatkowo zarabiać.

Nie przegap takiej okazji, zarabiaj więcej dzięki reklamom Google AdSense!

 

 

Zobacz także:

Załóż własny internetowy pasaż handlowy i zarabiaj jak inni!

Jak promować własny e-pasaż (promowanie e-pasażu wygląda tak samo jak promowanie własnego e-sklepu)

Zamów usługę pozycjonowania lub reklamy w Google – zwiększ widoczność swojego pasażu, strony, e-sklepu

 

Przetestuj bezpłatnie, bez zobowiązań!